HEMEN TEKLİF AL

Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN

  • Karaman Mah. Termosos Bulvarı 215/B Döşemealtı / Antalya
  • +90532 726 67 30
  • saglamcit@gmail.com

TEL ÖRGÜLER

Eski zamanlardan buna yana insanların ektikleri bazı ürünlerini hayvanlardan yada diğer canlı    gruplarından koruması için aldığı önlemlerden biri de ürünlerin etrafının çalı ve taşlar ile çevirmesidir. Bu zamanlarda gelişmiş olarak uygulama karşımıza Antalya tel örgü olarak çıkmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu tel örgüler güvenlik konusunda baya ilerletilmiş ve görsele de bir hayli önem verilerek şık ürünler ortaya çıkarılmıştır.

İstenilen ve yapılması uygun görülen bu tel örgülerin Antalya bölgesinde ki firmalarda kalite ve fiyat anlamında daha sağlam ve uygun ürünler ürettiği yapılan araştırma ile ortaya çıkmaktadır. Bir tarım ve turizm şehri olan Antalya bölgesinde ki ilçeler sadece tarım alanında değil evlerine arsalarına bu tel örgü uygulamasını yaptırarak güvenlikleri artırmayı planlamaktadırlar.

Tel Örgü Uygulaması Nedir ?

Evlerde, arsa etrafında, bahçelerde, spor alanları, fabrika sahası etrafı, güvenlik için yapılan çit sistemlerinde, kafes ve kümes uygulamalarında en çok tercih edilen örgü çeşidi fens teli olarak bilinmektedir. İstenilen ebatlarda ve boşluklarda üretilebilen bu tel yapımı biraz zahmetlidir. Uç burma şeklinde olan tel ısısı yüksek fırınlarda galvanizli ve renkli pvc maddesi ile kaplama yapılarak helezon tel örgülerden seçtiğiniz modeller doğrultusunda germe aparatları ile gerilmesi yapılır ve punta telleri ile bağlanarak oluşturulması sağlanır.

Tel  Örgülerin Kullanıldığı Diğer Alanlar Nelerdir ?

1.Kuyu Açma Ve Kuyulama İşlerinde Kullanılan Tel Örgüler:

Demir direklerde, beton direklerde kuyular için toprağa kazılacak bu direklerde de kullanılan bu tel örgü uygulaması bulunmaktadır.

2.Köpek Kafesleri İmalatında Kullanılan Tel örgüler:

Köpek gibi hayvanlarımızın yaşam güvenliği için tel örgülerden yapılan ve geniş yerleşim olarak ayarlanabilen köpek kafesleri tel örgülerin sağlamlaşması ile üretilmektedir. İstenilen boşluklarda ve üretimi sağlanabilen bir üründür.

3.Dikenli Tel Kullanımı:

Daha çok güvenliğe önem verilen yerlerde kullanılan bu tel örgü çeşidi yine imalatlarımız içerisinde yer almaktadır. Antalya bölgesinde çok daha güvenlik için kullanılan bu tel örgü modelinin fiyatları yada bilgisi için ulaşmanız gereken yer antalyasaglamcit.com'dir. 

Bu ve bunun gibi tel örgü çeşitleri sitemizde bulunmaktadır. Daha kaliteli ve uyguna tel örgü düşünceniz varsa incelemeniz tavsiye edilir.