HEMEN TEKLİF AL

Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN

  • Karaman Mah. Termosos Bulvarı 215/B Döşemealtı / Antalya
  • +90532 726 67 30
  • saglamcit@gmail.com

JİLETLİ TEL

Dikenli tel çit sistemlerinin daha iyi bir versiyonu, yeni nesil dikenli tel sistemleri, özellikle stratejik alanların korunması ve güvenliği için doğru seçimdir. Bunun sağladığı radikal güvenlik nedeniyle kötü niyetli ilişkiler üzerinde çok kısıtlayıcı etkisi olan jiletli çit sistemleri çok sık tercih edilir.

Ürün yapısının bir uygulaması olarak düz, spiral ve düz jilet; Paslanmaz, deforme olmaz, dayanıklı ve kolay kurulabilir özelliklerinden dolayı sahada emniyet sağlamak için çok etkili ve uygun bir çit malzemesidir. Sıcak daldırma galvanizli modeller, traş makinesi şekline göre farklı bölümlere ayrılmıştır; paslanmaz çelik veya galvanizli çelik. Bu en gerçekçi ürün kalitesi bilgisi sağlar.

Askeri alanlarda, lüks binalarda, ekonomik değeri yüksek alanlarda, otellerde, okullarda, cezaevi duvarlarında, ülke sınırlarında, depolarda ve diğer birçok alanda kullanıma uygun olan bu ürün, yeni neslin çevre güvenliğini sağlamada çok etkilidir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kişiye özel çözümler üreten firmalar, sadece kusursuz değil, aynı zamanda çalışanlarından gelen mükemmel servis ve teknik destek ile de müşterilerine sattığını gösteren bir firma olduğunu kabul eder.

Olimpiyat Düz Dikenli Tel

Olimpiyat jilet telleri halkalardan yapılmıştır. Özel alanları korumak için yapılmışlardır ve üzerlerindeki tıraş bıçağının kesilmesi hırsızların caydırılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Pistonlu tel, korumak istediğiniz yapının çevresini kaplayan ve kesici jiletlerden oluşan kaliteli bir koruyucu bariyerdir. Bu teller sayesinde, korumak istediğiniz yapıyı her türlü dış etkenden koruyacaksınız. Hırsızlara karşı caydırıcı olan Olimpiyat jilet, özel alanları korumak için alınan en basit güvenlik önlemlerinden biridir. Olimpiyat bıçağının adı Olimpiyat logolarına benzeyen şekli ile ilişkilidir.

Olimpiyat Dikenli Tel Özellikleri

Olimpiyat teli galvaniz kaplamadan yapılmıştır ve güvenlik nedeniyle yapılmış oldukça dayanıklı tel olarak bilinir. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Aşınmaz ve kırılmaz. 160 kg'a kadar ağırlığa dayandığı bilinmektedir. Bu telin yüksekliği, kullanacağınız alanın boyutuna göre ayarlanabilir. Tıraş bıçakları çok keskindir ve bu pistonlu tıraş bıçağının kullanımını özelleştirir. Genellikle yüksek güvenlik önlemleri gerektiren yapıların yakın çevresinde kullanılır. Olimpik jilet halkaları arasındaki mesafe 22 cm'dir. Bu önlem talebe bağlı olarak değişebilir.

Kullanım Alanları

Nerede yaşadıkları önemli değil, sıkı güvenlik önlemlerine ihtiyaç var, ancak artırılmaları gerekiyor. Olimpik dikenli tel, keskin bıçakları nedeniyle hırsızlara karşı caydırıcıdır. Özellikle stratejik bölgeler, sanayi bölgeleri, askeri bölgeler gibi alanlarda tercih edilen bu güvenlik önlemi önleme amacıyla kullanılmaktadır. Tarihi eserlerin ve tek tek binaların korunması için tercih edilen yöntem budur.