HEMEN TEKLİF AL

Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN

  • Karaman Mah. Termosos Bulvarı 215/B Döşemealtı / Antalya
  • +90532 726 67 30
  • saglamcit@gmail.com

PVC BAHÇE TELLERİ

Bahçe teli, bahçeleri, özel mülkiyeti ve çeşitli alanların çevresini sınırlandırmak için kullanılan spiral dokuma bir malzeme olarak öne çıkıyor. Belirli boyutlarda ve aralıklarda belirli santimetre aralıklarında bağlı birden fazla tip bahçe teli vardır. Sadece çeşitli canlıların bahçeye girmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda bahçenin size ve etrafınızdakilere ait olduğunu da gösterirsiniz.

Bahçe Teli Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Farklı model ve malzemelerden yapılmış bahçe tellerini almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bahçenizi bir çitle kaplamak istiyorsanız, hemen hemen her türlü çit için uygundur, ancak kullanılan boyutlar ve malzemeler gibi ayrıntılar yanınızda kalır. PVC kaplı teller bu aşamada çalışabilen ürünlerdir. Bu, bahçenizin veya tarlanızın korunmasını sağlar ve onu kolayca basit bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Her 2,5 metrede bir destek kullanarak, arazinizin etrafına merkezlenmiş PVC kaplı teller oluşturabilirsiniz.

Çok büyük boyutta teller satın almanız tavsiye edilmez, çünkü bahçenizi veya toprağınızı bu büyük tellerle ördüğünüzde, bunlar ortamdan kopacak ve böylece sizi rahatsız etmeyecek ve hoş bir görünüm yaratmayacaklardır. Bu nedenle, bir bahçe teli alırken, telin yüksekliğinin yaklaşık 100 - 120 cm olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle bahçeler için, çok büyük tellerin kullanılması, kendinizi sınırlayabileceğiniz anlamına gelir.

Tel kalınlığına ve örgü ölçülerine göre değişen kanatlı hayvan ürünleri genellikle bahçe teli ile karıştırılır, ancak istenirse tel örgüyü bahçe teli olarak da kullanabilirsiniz.

Çit Paneli Tel Özellikleri

Panel çitler arasındaki fark, spiral düzeyde olmamasıdır. Diğer bir fark, diğer tellerden daha dayanıklı ve dayanıklı olmalarıdır. Panel çitler bakım gerektirmez ve gerekirse başka yerlerde sökülüp takılabilir veya başka yerlerde kullanılabilir. Görünümdeki panel çitler pencere kirişlerine benzer, ancak panel çitler daha incedir ve ızgara pencere kirişlerinden daha yaygındır.

Parça halinde satılan çit paneli telleri, gerekirse birden fazla eklenerek bağlanabilir. Böylece, kaplayacağınız uzunluk ne olursa olsun, bahçenizin veya arazinizin çevresini kaplamak için panel çitleri kullanabilirsiniz.

Bahçe Teli Fiyatları

Bahçe tel fiyatları malzeme ve ürün modeline göre değişebilir. Tel paneller, diğer tel türlerinden daha yüksek bir fiyata bulunabilir. Burada çit panel tellerinin parçalar halinde satıldığı belirtilmelidir. PVC nokta çitler ve kümes hayvanları telleri metre ve malzemeye göre değişebilir. PVC nokta çitler ve kümes hayvanları telleri daha uygun fiyatlarla olabilir.