HEMEN TEKLİF AL

Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN

  • Karaman Mah. Termosos Bulvarı 215/B Döşemealtı / Antalya
  • +90532 726 67 30
  • saglamcit@gmail.com

ÇİM ÇİTLER

Çim çit yüzeyine bindirilmiş dekoratif ve özel alanları gizlemenin gerekli olduğu yerlerde kullanılır; Çim çitleri bir panel çitine veya duvar yüzeyine uygulanabilir. İstenilen alanda bitkisel çitler yapılabilir ve kullanılabilir. Dekoratif çim çitleri, uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilebilecek farklı yerlerde çıkarılabilir ve taşınabilir. Ultraviyole ışınlarına ve yağmurda veya yıkama sırasında kendi kendini yenileyerek dayanıklıdırlar ve bakım gerektirmezler.

Çim Çit Özellikleri

Bir çim çiti, bugün sıklıkla tercih edilen bir çim ve çit kombinasyonundan oluşan bir çit türüdür. Güvenlik ve dekoratif amaçlı kullanılan bitkisel çitler suni otlardan yapılmıştır ve paslanmaz çelik tel üzerinde kullanılmaktadır.

PVC'den yapılmıştır, güneş ışığından korunmuştur ve paslanmaz çelik korumalar yanmazdır. Bir panel veya tel örgü olarak, yanıcı olmayan, solmayan, bozulmayan, dökülebilen, yıkanabilir, çim koruyucu boya çitleri kullanabilirsiniz.

Yangın Geciktirici, Doğal Kaplama

Çim çitlerinin en önemli kısımlarından biri yangına dayanıklı olmalarıdır. Yanmaz yapısı aynı zamanda güneş ışığına uzun süreli korozyona karşı dayanıklıdır. Solma uzun yıllar alır. Basit bir fıskiye toz ve kirden suyla temizlenebilir. Yağmur mevsimi de kendi kendini temizler, bu yüzden temizlemeye gerek yoktur. Çim çitler panel çitler üzerine monte edilmiş bir tasarımdır. Betona veya toprağa gömülmüş demir veya beton desteklerin arasına yerleştirilmiş panellerde sağlam kelepçelerle sabitlenir.

Dekoratif çimlerin en büyük avantajı, özel mülkünüzün dışına bir görüntü vermemesi ve çimlerin yeri doldurulamaz organik dokusu sayesinde sizi duvarların karanlığından kurtarmasıdır. Doğal görünümün, gerçek çimlerde olduğu gibi bakım gerektirmediğini söylemek faydalıdır. Temizlenmesi ve bakımı kolay olduğu için, tüm hava koşullarında kullanıma uygundur.

Bahçe Çimi Kullanım Özellikleri

Plastik çitler yalnızca bitkilerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda bahçenize zarif bir görünüm kazandırır. Bahçeleri genel görünümden ayırmak ve çitlerin ilgi odağı olması için farklı renklerde çitlerle çiçek diktiğiniz kısımları çevreleyebilirsiniz.
İsterseniz, hem ahşap hem de plastik çitler boyayabilirsiniz. Bahçenize uygun renklerle boyanmış plastik çitler ve evinizin genel tasarım tonları bahçe tasarımınızı tamamlayacaktır. Çitin ahşap çeşitlerini boyayabilir veya ahşabı korumak ve doğal renklerini değiştirmeden ömrünü uzatmak için onları özel yağlarla cilalayabilirsiniz.