HEMEN TEKLİF AL

Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN

  • Karaman Mah. Termosos Bulvarı 215/B Döşemealtı / Antalya
  • +90532 726 67 30
  • saglamcit@gmail.com

BAHÇE VE GARAJ KAPILARI

Güvenlik gerektiren askeri ve polis karakollarına, zaman kaybetmemek için endüstriyel kapılar kullanılır. Motor verimi için yavaş bir çalıştırma ve durdurma işlevine sahiptir. Serinin yüksek hızlı motorları minimum 20 cm / sn'den maksimum 100 cm / sn'ye kadar ayarlanabilir.

Kapalı Garaj Kapıları

Özellikle geniş bahçeli evlerde çok fonksiyonel bir uzantısı olan iç garajların hem yaşam kalitesini hem de mülkün değerini artıran ve genel görünümüne katkıda bulunan basit ama etkili bir mimari tasarım olduğu söylenebilir. Ayrıca yeraltı garajlarının arabanız için bir yuvadan çok daha fazla işlevselliğe sahip olduğunu biliyoruz.

Genellikle depo malzemesi, bahçe malzemelerini korumak için bahçe tutukları veya bir atölye olarak kullanılabilen garajlar, basit mimari yapıları sayesinde özelliklerini kapılarıyla yansıtıyor. Evinizin genel dekoruna ve tarzına uyan bir garaj eklemesi istiyorsanız, bunu doğru garaj kapısını seçerek yapabilirsiniz. Tabii ki, garaj kapıları büyük ve işlevsel olduğundan, dış özelliklerine ek olarak güçlü, güvenli, kullanışlı ve dayanıklı olmaları gerekir.

Teknolojik Ve Pratik Projeler

Garaj kapılarına gelince, en son nesil modeller elbette garaj kapılarının teknoloji kullanılarak yapılan uzaktan veya otomatik olarak açılması ve kapanmasıdır. Bu tür teknolojik garaj kapısının en çok tercih edilen modellerinden biri panjurlarda açılıp kapanan motorlu, kontrollü, spiral ve elektrik yapılardır. Bu, hırsızlık gibi tehlikelere karşı çok daha etkili bir çözümdür, çünkü deklanşör kapıları, çaba ve çaba harcamadan çok basit bir işlem sağlayan operasyonla kontrol edilir.

Tabii ki, bu otomatik panjur sistemlerinin tek avantajı, hırsızlık koruması sağlamadıkları, ancak uzaktan kumanda ile kontrol edilebilecekleri için kolay ve zahmetsizce kullanılabilecekleridir. Garaj kapısında geliştirilen bu teknolojik çözümler ve uzaktan kumanda çözümleri sayesinde, evinize ve iş yerinize garajınıza yaklaştığınızda, kapıyı açtıktan, arabaya ve parka döndüğünüzde arabadan çıkmanıza gerek kalmaz tekrar kapı; Bu otomatik kapılar sizi bu uzun ve özenli işlemden kurtarır.

Yarı Açık Bahçe Garajları

Yanlarda kapalı fakat açık olan garajlar çoğunlukla araç giriş kapılarından ayrıldığı için elbette bu işleve uygun düz ve fonksiyonel bir garaj kapısı olması gerekir. Teknolojiyi kullanmak, bu yarı-açık veya açık garaj kapıları modellerinde de kullanılan uzaktan kumanda çözümlerini uygulamanıza olanak sağlar.

Esas olarak sürgülü kapılar şeklinde yapılmış ve alüminyum, çelik, ferforje gibi çeşitli malzemelerden yapılmış bu garaj kapıları, yalnızca geniş bahçeli bireysel villalar için değil, aynı zamanda açık otoparklı daireler için de faydalıdır.

Bahçe Kapıları

Bahçe kapıları, her tür binaya çözüm sağlayan ve bina hakkında ilk izlenimini yaratan en önemli dış ürünlerdir. Günümüzde, çeşitli mimari tasarım ve tarzlara uygun olarak birçok kapı üretilmektedir. Hem geleneksel evlerin hem de modern mimarinin işlevsel ve estetik gereksinimlerini karşılayan bir bahçe kapısı bulmak geçmişte olduğundan çok daha kolaydır.