HEMEN TEKLİF AL

Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN

  • Karaman Mah. Termosos Bulvarı 215/B Döşemealtı / Antalya
  • +90532 726 67 30
  • saglamcit@gmail.com

GALVANİZ BAHÇE TELLERİ

Galvanizli tel örgü dayanıklılığı nedeniyle kullanım alanı için güvenilir koruma sağlar. Bu estetik açıdan şık tel modeliyle görsel şıklık yaratabilirsiniz. En önemli özelliği uzun ömürlü olmasıdır. Fiyat açısından uygun bir fiyat politikası ile teklif edilir ve kullanım içindir. Ayrıca erime ve yıkıma karşı çok dayanıklıdır. Hafif formu nedeniyle hızlı ve güvenilir bir şekilde monte edilir.

Galvaniz  Bahçe Telleri Nerede Kullanılmalıdır?

Galvanizli tel örgü spor alanlarında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Diğer alanlarda da tercih edilir ve tam koruması ile avantaj sağlar. Bahçelerde, tarlalarda ve tarlalarda kullanılabilir. Bu özel ürün size niteliksel olarak sunulur ve garanti kapsamındadır. Yılın herhangi bir zamanında hava şartlarına çok dayanıklıdır.

İhtiyaca göre istenilen kalınlıkta üretilebilir. İstenildiği şekilde göz boşluğu da yapılabilir. Sadece sorularınızı gönderin. Özel bir tasarıma sahip olan bu model, aşınmaya neden olmaz. Bu nedenle, güvenle seçebilirsiniz.

Kurumsal Hizmetler

Antalya Galvanizli tel örgü, doğru noktada hızlı kurulum sağladığından kullanışlı bir üründür. Bahçeniz için mi yoksa başka bir alan için mi tercih edersiniz, kullanabilirsiniz. Ürün size kaliteli bir şekilde teslim edilmekle birlikte ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde hazırlanabilir. Kurumsal hizmet ve ödeme servislerini kullanabilirsiniz. Paslanmaz bir yapıya ve sağlam bir tasarıma sahip bir tel örgü modeli ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacaktır.

Bahçe Çiti Ve Fiyatları

Bahçe çiti; Galvanizli tel veya elmas kaplı PVC tel bahçe koruyucu bir teldir. Müşterilerimiz bahçelerinde ve arazilerindeki değerleri nedeniyle boru destekleriyle bahçe çitlerini tercih ediyorlar.
Çitle çevrili bir bahçe çiti de 2,50 mm'dir. Tel kalınlığı ve 30 x 30 mesh tercih edilir. Bahçe çitleri için en uygun ve ucuz fiyatlar tel örgü sistemlerinden ve panel çitlerden elde edilir. Bahçe çitlerinin fiyatları, gereken açıklığa ve tel kalınlığına bağlı olarak değişir.

Galvanizli Tel Örgü Özellikleri

Telin kalınlığı 2.00 ila 4.00 mm arasındadır. 20 mm x 20 mm ila 70 mm arasında 70 mm gözenekler dokunabilir. Bu, 0,50 cm ila 600 cm arasındaki genişliklerde yapılabilir. Bahçe Teli kurulumunu tamamlamak için mevcut direkler üzerine 3 metre aralıklarla direkler dikilir.

Germe telleri tel çit uzunluğuna bağlı olarak alt ve üst seviyelerden uzanır. Destek direkleri kapıların köşelerine ve kenarlarına dikilmiştir. Tel örgü, tel çit ve bahçe teli tellerin bağlanmasıyla oluşan sisteme bağlanır ve bahçe telinin montajı tamamlanır.